Konečně můžeme zase na kosmetiku :-)

Od pondělí 3.5.2021 je opět možné využívat kosmetických služeb. Co vás při návštěvě kosmetického salónu čeká?

Nic dramatického to nebude. Při příchodu budete požádáni o vyplnění Čestného prohlášení, které bude připraveno u mne v salónu. Zde zvolíte jednu z možností, zda jste:

1. očkováni a od druhého očkování uplynulo 14 dní

2. testování antigenním testem v práci nebo ve škole a od posledního testu neuplynulo více jak 3 dny, popřípadě jste po PSR testu, který má platnost 7 dní. Případně se sami zajdete otestovat na kterékoli testovací místo.

3. prodělali jste Covid a od prvního pozitivního testu neuplynulo více jak 90 dní.

Potvrzení mít nemusíte, stačí toto Čestné prohlášení, jehož součástí bude i souhlas se zpracováním vašich osobních údajů. Pokud potvrzení přinesete, bude přiloženo k Čestnému prohlášení.

4. Pokud nesplňujete ani jednu z těchno možností, pak se můžete sami otestovat samotesty, které budou k dispozici u mne v kosmetickém salónu a po zjištění negativního výsledku testu budete ošetřeni. V tomto případě vás prosím o nahlášení, že budete chtít využít samotest, již při vaší objednávce. A v tomto případě bude nutné, abyste se dostavili do kosmetického salónu o 15 minut dříve než bude váš termín kosmetického ošetření. Samotesty se budou provádět mimo prostory kosmetického salónu, kde počkáte na výsledek samotestu.

Prosím také o trpělivost při objednávání. Pokud se nebudete moci dovolat, napište, prosím, na e-mail info@kosmelia.cz, polaskova.kamila@seznam.cz nebo sms na tel: 777 925 135 či zprávu na mesenger. Děkuji a těším se na vás:-)