Úprava a barvení obočí, laminace obočí

Obočí je základ obličeje

Úprava obočí je proto velmi důležitým krokem. Správný tvar obočí  silně ovlivňuje výraz obličeje. Samozřejmostí je perfektní tvar, díky kterému obličej působí otevřeně, oči živě. Lze toho dosáhnout depilací pinzetou nebo voskem.

Upravené obočí můžeme nebo nemusíme zvýraznit, a to tužkou, stínem, bezbarvou řasenkou, pudrem nebo barvením. K barvení obočí používáme  různé odstíny hnědé, šedé nebo černé kvalitní barvy značky Thuja nebo Wimperwelle. Tyto barvy drží pouze na chloupcích, ne na kůži, výsledek je tudíž velmi přirozený. 

Novinkou v péči o obočí je laminace obočí. 

Laminace obočí Vám každý den ušetří spoustu času s úpravou obočí. 
Laminace je technika, při které Vaše obočí vyživíme, zkrotíme nebo zvýrazníme, narovnáme do požadovaného tvaru a zafixujeme. Samozřejmostí je úprava voskem nebo pinzetou a dobarvení. Obočí získá ihned po aplikaci větší objem, čímž se opticky zahustí. Efekt vydrží 4-6 týdnů a na Vás bude pouze jej každé ráno přečesat kartáčkem nebo fixačním gelem.
 
Ošetření je vhodné pro:
– jemné a nevýrazné obočí
– hrubé a nepoddajné obočí
– pro ženy, které zvažují tetovaní obočí a nemůžou se odhodlat k zákroku
 

Permanentní make-up

Pokud naopak již chloupky chybí, jsou prořídlé nebo chybí v určitých místech a nelze již dosáhnout ani barvením požadovaného tvaru, přichází na řadu úprava obočí pomocí permanentního make-upu.   Ten nám umožňuje na dlouhou dobu upravit šířku, délku, tvar i chybějící chloupky v obočí.  Díky permanentnímu make-upu se budete cítit stále dokonale upravená, ať už ráno po probuzení, během dne či při sportu.