Víte, jak ošetřovat oční okolí?

Oční okolí patří k nejcitlivějším částem pokožky a je třeba mu věnovat zvýšenou péči. Vrásky jsou výsledkem neustálého používání mimiky při zvedání obočí, mrkání oka, usmívání se. Natinuel nabízí specifické produkty s anti-aging a botoxu podobnými účinky, které jsou šetrné k této citlivé oblasti. Pravidelným používáním dochází k rychlému omlazení očního okolí. Produkty hydratují, regenerují epidermis i hluboké vrstvy kůže, působí na temné kruhy a váčky pod očima a uvolňuje mimické vrásky.

Koktejl účinných látek – Tripeptid-3, Pentapeptid-3, Exapeptid-8, Tripeptid, Dipeptid-2, Tetrapeptid-7, Oligopeptid, Melatonin, Resveratrol – zaručuje vysokou dermatologickou účinnost.

Základem je pokožku okolo očí šetrně odlíčit. Milk make-up je velmi jemný odličovací přípravek pro domácí použití ve formě tekutého mléka a je určen pro optimální odstranění make-upu a nečistot v oblasti kolem očí. Lze ho ale použít k odlíčení celého obličeje, hlavně u intolerantních, jemných a citlivých pletí.

Na pleti vytváří propustnou bariéru za účelem zpomalení ztráty vody odpařováním, napomáhá tedy zachovat ideální hydrataci.Nedráždí pokožku, zklidňuje a působí proti otokům.

Obsahuje 6 účinných látek ve farmaceutické kvalitě – Vitamin E, avokádový olej, výtažek z heřmánku, aqua maris, vilín a oves setý

Přípravek naneste na oční okolí nebo celý obličej a odličte vatovými tamponky. Poté opláchněte vodou.

Na odlíčenou pokožku naneseme krém The Look nebo Bio eyes. K dostání v kosmetickém salónu Kosmelia.

Milk make-up
Milk make-up – k odlíčení očí