Kamila Polášková


Jmenuji se Kamila Polášková a kosmetice se věnuji intenzivně přes 20 let.
Pravidelně navštěvuji školení a semináře, průběžně se vzdělávám a zajímám se o novinky v oboru, abych svým klientům mohla poskytnout kvalitní a profesionální kosmetickou péči.
Kosmetika je obor, který jde neustále a rychle kupředu, ve kterém se objevují stále nové a účinnější přípravky a možnosti kosmetického ošetření.
Spolupracuji zásadně s firmami, které nabízí certifikovanou kosmetiku a splňují další kritéria, která mají příznivý vliv na zdraví pokožky a využívají nejmodernější technologie a výzkum.

Potkáme se na facebooku

Proč se nebát kosmetické péče v době Koronaviru?

Koronavirová infekce Covid-19 si bezpochyby zaslouží zvýšenou míru opatrnosti a respekt k rizikům, ale ne strach.

Kosmetika nebo kadeřnictví jsou individuálními službami. Navíc je to místo zvýšené úrovně hygieny, což bylo i bude velmi přísně kontrolováno narozdíl od jiných typů služeb a obchodů .

Pokud se zákaznice kosmetického salónu po sejmutí roušky zdrží mluvy, je přenos infekce touto cestou na kosmetičku prakticky nemožný. Protože kosmetička bude chráněna rouškou, štítem a jednorázovými rukavicemi. Ve zvýšené míře bude prováděná desinfekce. Klientům bude k dispozici při příchodu do salónu antibakteriální mýdlo, dezinfekce, jednorázové ručníky. Mezi jednotlivými návštěvami bude pracoviště dezinfikováno virucidními přípravky.

Poznatky z konce dubna naznačují, že významný je přímý přenos kapénkami, které vznikají především při kašli a kýchání a jsou následně vdechovány. Podstatný význam má proto právě funkční rouška. Přenos z kontaminovaných povrchů je sice také možný, zejména v případě, že kontaminované ruce pak přiložíme na obličej, oči…