Kamila Polášková


Jmenuji se Kamila Polášková a kosmetice se věnuji intenzivně přes 20 let.
Pravidelně navštěvuji školení a semináře, průběžně se vzdělávám a zajímám se o novinky v oboru, abych svým klientům mohla poskytnout kvalitní a profesionální kosmetickou péči.
Kosmetika je obor, který jde neustále a rychle kupředu, ve kterém se objevují stále nové a účinnější přípravky a možnosti kosmetického ošetření.
Spolupracuji zásadně s firmami, které nabízí certifikovanou kosmetiku a splňují další kritéria, která mají příznivý vliv na zdraví pokožky a využívají nejmodernější technologie a výzkum.

Potkáme se na facebooku

Mikromasáž očního okolí

Při běžném denním kontaktu si každý povšimne našich očí. Mirkomasáž očního okolí je jednou z variant, jak oči zachovat mladistvé.

Oční okolí je nejchoulostivější částí obličeje, protože pokožka kolem očí je výrazně tenčí  než na jiných místech obličeje, je zde mnohem méně mazových žláz a je proto nejvíc náchylná k tvorbě vrásek. Proto je třeba věnovat očnímu okolí velkou pozornost.

Pokožka v okolí očí začíná stárnout jako první, již kolem 25.roku, ale mnohdy i dříve. Zde se nejvíce projevuje únava, stres a škodlivé vnější vlivy.

Díky mikromasáži očního okolí se snižuje prohloubení vrásek okolo očí, zmenšují se váčky  a kruhy pod očima, mikromasáž očního okolí napomáhá vyplavování toxinů, podporuje obnovu buněk, zabraňuje ztrátě vlhkosti a pružnosti pokožky.

Intenzivněji lze působit na oční okolí díky novým kosmetickým přípravkům vyvinutým speciálně pro ošetření očního okolí.

Jak správně pečovat o pokožku očního okolí?

Mikromasáž očního okolí