Kamila Polášková


Jmenuji se Kamila Polášková a kosmetice se věnuji intenzivně přes 20 let.
Pravidelně navštěvuji školení a semináře, průběžně se vzdělávám a zajímám se o novinky v oboru, abych svým klientům mohla poskytnout kvalitní a profesionální kosmetickou péči.
Kosmetika je obor, který jde neustále a rychle kupředu, ve kterém se objevují stále nové a účinnější přípravky a možnosti kosmetického ošetření.
Spolupracuji zásadně s firmami, které nabízí certifikovanou kosmetiku a splňují další kritéria, která mají příznivý vliv na zdraví pokožky a využívají nejmodernější technologie a výzkum.

Potkáme se na facebooku

Kosmetické ošetření

Stárnutí nelze zastavit, ale lze ho oddálit pravidelnou kvalitní a intenzivní péčí, kterou své pleti věnujeme. Kosmetické ošetření přípravky Natinuel, které působí na pokožku pomocí vysoce aktivních látek s vědecky prokázanými účinky na různé kožní buňky, na všechny strukturální změny v pokožce, v podkožní vrstvě i pojivové tkáni a cíleně je řeší.

Bioceutika Natinueneobsahují nic, co  kůže nepotřebuje a proniká do hlubokých vrstev kůže. Tím daleko efektivněji může ovlivňovat projevy jako jsou akné, kuperóza, vrásky….

Molekulární bioceutika Natinuel prodlužují život kožních buněk a podporují jejich aktivitu.

Zároveň chrání pokožku před UV zářením a před působením volných radikálů, které způsobují oxidaci kožních buněk.

Kosmetické ošetření

Můžete si vybrat z těchto ošetření:

Ošetření akné 500,-

Standardní kosmetické ošetření ( čištění, masáž dekoltu a obličeje, speciální masky, ampule, séra)   600,–

(ošetření hydratační, výživné, regenerační) 

Speciální kúry                                                                                                                                          700,- až 1 200,-

(hloubkově působící ošetření kyselinami,ošetření kolagenem, ošetření vitaminem C, ošetření kuperózy)

Liftingové anti-agingové ošetření pleti                                                                                                         1500,–

(interaktivní hloubkové působení proti chrono i foto stárnutí, proti glykaci kolagenu)

Ošetření akné

Základem péče o aknózní pleť nebo i nečistou pleť, jsou kyseliny. Mají široké využití v mnoha produktech. U aknózních pletí jsou zacíleny přímo na bakterie způsobující akné, na optimalizaci mazu a rozpouštění zvýšeného rohovatění. Zde si můžete přečíst, jak ošetření akné probíhá.

Hydratační ošetření

 

Pro všechny typy pleti, které vyžadují zvýšení nebo optimalizaci hydratace. Napomáhá správné funkci hydrolipidového povrchu pokožky. Přípravky zlepšují a zvyšují nejen okamžitou povrchovou, ale i hloubkovou hydrataci, revitalizují a regenerují dehydratovanou pleť. Opravuje samohydratační pochody v kůži a pleti se tak vrací přirozené hydratační schopnosti.

Ošetření kuperózy

Vznik kuperózy na pleti je příznakem stárnutí pleti. Přípravky určené k ošetření pleti s kuperózou omlazují, vyživují, regenerují, zjemňují pokožku, předchází vzniku rozšířených žilek a preventivně chrání pokožku se sklonem ke kuperóze. Přípravky posilují kožní bariéru, obnovují hydrataci, omezují zarudnutí a citlivost pleti a posilují tonus stěn kapilár a tím zvyšují odolnost proti  vnějším vlivům a citlivost kůže na tepelné výkyvy.

Ošetření kyselinami

Může být prováděno  v průběhu celého roku, před opalováním i po opalování – bez rizika přecitilivělosti pokožky na slunce a vzniku hyperpigmentací, navíc se prodlužuje životnost opálení,  je vhodné i pro jemnou a citlivou pleť, pro pleť s mírnou akné, s hyperpigmentací, růžovkou a pro pleti, které nesnáší jiná exfoliační ošetření.

Výsledkem bude větší rozjasněnost pokožky, omlazení, regenerace a hydratace pleti, vypnutí, obnovení kontur, posílení kožní bariéry, zlepšená kvalita  a intenzita barvy opálení a v případě problematické pleti – vyčištěná pokožka od komedonů, podpořená normalizace stavu akné, antibakteriální účinek.

Toto ošetření spočívá v postupném nanášení speciálních produktů, z nichž každý má určenou dobu působení a každý z nich plní důležitou roli v celkové péči o pleť.

 • Příprava pleti – před každým ošetřením je nutné pleť řádně správně připravit, zbavit nečistot a odumřelých buněk, zlepšit vzhled kůže a zvýšit ochranu a regeneraci.
 • Aplikace kyseliny – většinou ji provází mírné poštipkávání
 •  Neutralizace – tyto přípravky optimalizují pleť po ošetření kyselinami a  předchází nežádoucímu podráždění
 •  Regenerace – aplikace gelu, který optimalizuje a esteticky zvyšuje opálení a účinné látky v něm obsažené chrání a posilují obranný systém kůže a chrání DNA před poškozením UV zářením a volnými radikály. Aktivují se regenerační normalizační mechanismy a předchází se podráždění pokožky.
 • Sjednocení barvy – u pletí s nerovnoměrnou pigmentací sjednocuje barvu a brání rozvoji nových skvrn
 • Masáž
 • Aplikace masky podle stavu nebo problému na pleti – všechny masky podporují proces normalizace kůže, brání vzniku zánětu, zpevňují kontury obličeje, podporují regeneraci a obnovu, chrání kolagen a elastin, zlepšují tón  a zmírňují podráždění pleti
 • Závěrečná péče – ošetření pleti krémem bohatým na aktivní přísady, které okamžitě  normalizují hydratační schoposti pokožky, chrání kolagenní a elastická vlákna a komplexně působí na omlazení a obnovu pleti.
Ošetření kyselinami

Ošetření RX50

Pokročilý bioaktivní peeling nejnovější generace, je vhodný pro všechny typy pleti a díky své specifické olejové struktuře umožňuje kombinovat peelingové ošetření s revitalizační masáži. Pleť je okamžitě a viditelně revitalizovaná a zlepšená. Ošetření revitalizuje buněčnou výměnu pokožky, zvyšuje buněčnou energii, revitalizuje fibroblasty, optimalizuje tvorbu kolagenu a elastinu.

 • příprava pleti – před každým ošetřením je nutné pleť řádně správně připravit, zbavit nečistot a odumřelých buněk, zlepšit vzhled kůže a zvýšit ochranu a regeneraci.
 • masáž peelingovým přípravkem
 • neutralizace -tyto přípravky optimalizují pleť po ošetření kyselinami a  předchází nežádoucímu podráždění
 • maska – po tomto ošetření se nanáší normalizující maska  pro citlivou pleť k léčbě narušené a zanícené kůže, podporuje proces normalizace kůže, pozastavuje zánětlivé procesy, zpevňuje, podporuje regeneraci a obnovu, chrání kolagen a elastin, zlepšuje tonus pleti
 • závěrečná péče – ošetření pleti krémem bohatým na aktivní přísady, které okamžitě  normalizují hydratační schoposti pokožky, chrání kolagenní a elastická vlákna a komplexně působí na omlazení a obnovu pleti.

Ošetření kolagenem, vitaminem C

Ošetření produkty s vysoce účinnými anti-agingovými složkami, které působí na celkovou strukturu pleti. Obsahují růstové faktory, rozmanité peptidy, specifické aminokyseliny a antioxidanty. Tyto látky mají pronikavý účinek na  mechanismy, které regulují biologický život kůže a kožní pojivové tkáně. Díky nim můžeme působit přímo na fibroblasty a optimalizovat neosyntézu základních složek kožní výplně, jako jsou kolagenní a elastická vlákna, glykosaminoglykany, proteoglykany a různé struktury proteinů a dosáhnout zlepšení v jejich kvalitě i množství. Ve spojení s antioxidanty, jako jsou resveratrol, lipochroman-6 a s vitamin C bojují proti účinkům volných radikálů. Podporují také celkovou strukturální regeneraci kůže a pojivové tkáně k dosažení omlazené pleti.

 • příprava pleti – před každým ošetřením je nutné pleť řádně správně připravit, zbavit nečistot a odumřelých buněk, zlepšit vzhled kůže a zvýšit ochranu a regeneraci.
 • ošetření kolagenovým přípravkem
 • ošetření regeneračním přípravkem
 • ošetření vitaminem C
 • masáž
 • maska  –  podle stavu nebo problému na pleti. Všechny masky podporují proces normalizace kůže, brání vzniku zánětu, zpevňují kontury obličeje. Podporují regeneraci a obnovu, chrání kolagen a elastin, zlepšují tón  a zmírňují podráždění pleti
 • závěrečná péče – ošetření pleti krémem bohatým na aktivní přísady, které okamžitě  normalizují hydratační schoposti pokožky. Chrání kolagenní a elastická vlákna a komplexně působí na omlazení a obnovu pleti.
 
Ošetření vitamínem C