Kamila Polášková


Jmenuji se Kamila Polášková a kosmetice se věnuji intenzivně přes 20 let.
Pravidelně navštěvuji školení a semináře, průběžně se vzdělávám a zajímám se o novinky v oboru, abych svým klientům mohla poskytnout kvalitní a profesionální kosmetickou péči.
Kosmetika je obor, který jde neustále a rychle kupředu, ve kterém se objevují stále nové a účinnější přípravky a možnosti kosmetického ošetření.
Spolupracuji zásadně s firmami, které nabízí certifikovanou kosmetiku a splňují další kritéria, která mají příznivý vliv na zdraví pokožky a využívají nejmodernější technologie a výzkum.

Potkáme se na facebooku

Ošetření ultrazvukovou špachtlí

 

Ošetření ultrazvukovou špachtlí  je bezbolestné. Výsledkem je pleť  bez podráždění a zarudnutí.  Ultrazvuková špachtle je velkým pomocníkem při čištění pleti a  je vhodná pro všechny věkové kategorie a všechny typy pleti.

Ultrazvuk působí na pokožku jemnými vysokofrekvenčními vibracemi, rozbíjí maz na menší částečky, odstraňuje z pórů nečistoty a odumřelé buňky a poskytuje regeneraci kůže. Zvyšuje průnik kosmetických přípravků do pleti  a regeneruje pokožku, která po ošetření vypadá svěže a zdravě.  Ultrazvuk provádí zároveň intenzivní mirkomasáž pokožky. Pleť je po ošetření  hydratovaná, jemná, čistá a projasňěná.

U stárnoucí a suché pleti vyhlazuje ultrazvuk povrch kůže a odstraňuje jemné vrásky.

U mastné a aknózní pleti čistí póry , brání hromadění keratinu v ústí mazových žláz a tím snižuje riziko zánětů. 

Jak pečovat o mastnou, smíšenou pleť se dovíte zde. 

Jak pečovat o aknózní pleť se dovíte zde. 

Při kosmetickém ošetření používám přípravky Medik8 a Natinuel

Ultrazvuková špachtle se nepoužívá při epilepsii, čerstvých zánětech a ekzémech na ošetřované pleti, pokud máte kardiostimulátor.

Ošetření ultrazvukovou špachtlí