Kamila Polášková


Jmenuji se Kamila Polášková a kosmetice se věnuji intenzivně přes 20 let.
Pravidelně navštěvuji školení a semináře, průběžně se vzdělávám a zajímám se o novinky v oboru, abych svým klientům mohla poskytnout kvalitní a profesionální kosmetickou péči.
Kosmetika je obor, který jde neustále a rychle kupředu, ve kterém se objevují stále nové a účinnější přípravky a možnosti kosmetického ošetření.
Spolupracuji zásadně s firmami, které nabízí certifikovanou kosmetiku a splňují další kritéria, která mají příznivý vliv na zdraví pokožky a využívají nejmodernější technologie a výzkum.

Potkáme se na facebooku

Kosmetická masáž

Kosmetická masáž patří mezi nejúčinnější a nejpříjemnější úkony v kosmetice. Během ošetření, které musí probíhat v absolutním klidu, dochází ke zklidnění pleti i celého organismu.  Masáží obličeje působíme na velké množství nervových zakončení v obličeji a dosáhneme tak obrovského relaxačního účinku naši centrální nervové soustavy i celého těla.

Při masáži obličeje působíme na oběhový systém, zlepšuje se prokrvení a zajistíme tak pleti lepší přísun živin. Zároveň dochází k odplavení odpadních látek,  díky tomu pleť nebude působit unaveně.

Masáží docílíme odstranění povrchových zrohovatělých vrstev kůže, kožní buňky jsou tak lépe vyživovány, pokožka se stává vláčnější, pevnější, pružnější a zpomaluje se tvorba vrásek.

Uvolňují mazové a potní žlážy, zlepšuje se látková výměna a upravuje tvorba tuku.

Kosmetická masáž uvolňuje také  napětí svalů v obličeji, které jsou spojeny s kůží a proto ovlivňují náš vzhled. Nálady, emoce, stres, napětí – to vše může způsobit tvrdý výraz obličeje. Masáž svaly uvolní  a zjemní výraz ve tváři.

Pravidelně prováděnou masáží dekoltu a obličeje lze oddálit stárnutí pleti. Ideálně je ji zakomponovat do některého z kosmetických ošetření.

Součástí kosmetické masáže je i masáž dekoltu, která zajistí pružnost, vypnutí kůže, prokrvení, dodá pleti výživu a hydrataci.

Provádíme různé druhy masáží, např:

Digitopresurní masáž

Digitopresura je relaxační masáž, při které vyvíjíme tlak na akupresurní body. Masáží stimulujeme energetické body a díky tomu dochází k navození duševní, tělesné a energetické rovnováhy.
Digitopresura  uvolňuje emoční napětí a stres.

Klidnící masáž

Klidnící masáž je vhodná u pletí, u kterých je nežádoucí prokrvování. Masáž je pomalá, jemná, dochází při ní k odkrvení citlivých partií. Je také doporučována při hojení jizev.

Je vhodná pro pleti s rozšiřenými žilkami, rosaceou, periorální dermatitidou, exémy a lupénkou v klidovém stadiu, pro  citlivou pleť, pro klienty s hypertenzí, srdečními chorobami, nadprodukci štítné žlázy, otoky po hlubokém čištění pleti.

Jasquetova masáž

Jacqetova masáž je jedna z nejpoužívanějších speciálních masáží, které jsou určeny pro mastné až dysseborhoické pleti.

Provádí se indiferentním pudrem. Tlak při masáži napomáhá k vyprázdnění mazových žlázek, dochází k vysoušení a zmatnění pleti.

Masáže můžeme provádět také přidáním éterických olejů.

Aromamasáž –  je uvolňující relaxační masáž, při níž dochází k uvolnění těla i duše pomocí rostlinných esencí.

Rostlinné silice jsou obsaženy v různých částech rostlin, v květech, plodech, listech, dřevu i kořenech, a získávají se různými způsoby. Esenciální oleje jsou velmi kncentrované a musí se vždy ředit.

Při aromamasáži se používají směsi kvalitních za studena lisovaných olejů a kvalitních éterických olejů. Aromamasáže jsou vhodné pro uvolnění, uklidnění, osvěžení, k harmonizaci, k prohřátí. Účinky masáže jsou jak fyzické, tak psychické.

Používám vysoce kvalitní éterické oleje značky Young living.