Kamila Polášková


Jmenuji se Kamila Polášková a kosmetice se věnuji intenzivně přes 20 let.
Pravidelně navštěvuji školení a semináře, průběžně se vzdělávám a zajímám se o novinky v oboru, abych svým klientům mohla poskytnout kvalitní a profesionální kosmetickou péči.
Kosmetika je obor, který jde neustále a rychle kupředu, ve kterém se objevují stále nové a účinnější přípravky a možnosti kosmetického ošetření.
Spolupracuji zásadně s firmami, které nabízí certifikovanou kosmetiku a splňují další kritéria, která mají příznivý vliv na zdraví pokožky a využívají nejmodernější technologie a výzkum.

Potkáme se na facebooku

Galvanická žehlička

K čemu slouží galvanická žehlička?

Ošetření pleti galvanickou žehličkou nebo také iontoforézou je účinné kosmetické ošetření, které se může stát součástí péče v kosmetickém salónu, ale galvanická žehlička je také je vhodné i pro domácí použití.

Galvanický neboli stejnosměrný proud se používá k průniku účinných látek do pleti, protože galvanický proud ve vhodném gelu nebo séru způsobí, že se látky rozdělí na elektricky aktivní částice, které snadněji pronikají do hlubších vrstev kůže. Dá se kombinovat se séry Natinuel, které při kosmetickém ošetření používám.

Tahy, které se galvanickou žehličkou provádějí,  také příznivě ovlivňují uvolnění mimických svalů.

Součástí galvanické žehličky je také infračervené světlo, které vyvíjí teplotu a ta v kombinaci s galvanickým proudem dále zvyšuje průnik aktivních látek do pleti.

Díky  ošetření galvanickou žehličkou se do pleti dostane mnohem více účinných látek, než by se dostalo při použití samotného přípravku nebo gelu bez použití galvanické žehličky. Pravidelné ošetření galvanickou žehličkou  pomáhá unavené pleti vypadat mladší, snižuje výskyt jemných linií a vrásek, zjemňuje zhrublou pokožku, podpuruje buněčnou energii, působí proti povadlé pleti.

Nepoužívá se v těhotenství, při epilepsii, na otevřené nebo zanícené rány nebo pokud máte kardiostimulátor.