Anti-agingové ošetření

Co je anti-aging?

Anti-aging je označení pro produkty a procedury, které mohou napomoci redukovat viditelné známky stárnutí pleti a zamezit jejímu předčasnému stárnutí.

Jak to funguje?

Natinuel anti aging ošetření aktivují novotvorbu kolagenu a elastinu a tím dosáhneme liftingového efektu pomocí vlastních buněk.

Tato ošetření aktivují receptory buněk, kterým je tak dán impulz, aby začaly pracovat a tím je stimulována tvorba kolagenu. Dochází k celkové regeneraci a liftingu pokožky. Přípravky dále obsahují mix aminokyselin, které jsou zásadní pro tvorbu kolagenu a elastinu.

Pokud tedy chceme výrazněji ovlivnit stav naší pleti  a vyhnout se estetickým zákrokům, je nutné zařadit do kosmetické péče speciální ošetření, které:

  1. Vyhlazuje a roztahuje vrásky, vypíná a omlazuje pleť – REVINOL OŠETŘENÍ

VHODNÉ PRO: stárnoucí pleť, zhrublou pleť, vrásky, nečistou pleť

VÝHODY: zřetelné omlazení pleti, odstranění jemných vrásek, pokožka bude napnutější, vzhled mladší.Toto ošetření se neprovádí v jarních a letních měsících.

  • Aktivuje buňky a  zvyšuje produkci kolagenu – CELL COLAGEN ACTIV OŠETŘENÍ

VHODNÉ PRO:  ochabující a málo aktivní pleť

VÝSLEDEK:  zvýšení hutnosti pleti, výživa pleti, mladší vzhled, napnutá pokožka, zpomalení stárnutí a působení proti stárnutí, biologická stimulace pleti, navýšení množství kolagenu

  • Restartuje pleť v hlubších vrstvách kůže – SKIN RESTART OŠETŘENÍ

VHODNÉ PRO:  pleť se ztrátou pružnosti, povadlou pleť, oslabené vnitřní struktury kůže

VÝHODY: hydratace a posílení pleti, dodání hutnosti pleti, působení proti stárnutí pleti

  • Obnovuje extracelulární matrix – MATRIX OŠETŘENÍ

VHODNÉ PRO:  ochabující pleť po čtyřicítce se ztrátou pružnosti a hydratace

VÝHODY: aktivace hlubších vrstev kůže, hydratace a rozzáření, zklidnění a posílení pleti. Ideálně připraví pleť pro pokročilejší metody omlazování

  • Obnovuje struktury kůže a zvyšuje hutnost pleti – TIME STOP OŠETŘENÍ

VHODNÉ PRO: dehydratovanou pleť se ztrátou pružnosti, která vyžaduje obnovu, pro pleť poškozenou foto a chrono stárnutím

VÝHODY: dlouhodobý účinek, natažení mimických vrásek, odstranění jemných linek, napnutá pokožka, mladší vzhled, zvýšení pružnosti a hutnosti pleti.

  • Vyhlazuje a roztahuje vrásky v okolí očí a na čele – THE LOOK OŠETŘENÍ

VHODNÉ PRO: pleť se stárnutím očního okolí a čela

VÝHODY: působení proti stárnutí očního okolí, natažení mimických vrásek a jemných linek, napnutější pokožka, mladší vzhled, snížení síly svalové kontakce

Při těchto ošetřeních je velmi důležitá domácí péče, protože díky tomu, že působí v interakci s profesionální péčí, navyšuje a optimalizuje účinky ošetření.