Kamila Polášková


Jmenuji se Kamila Polášková a kosmetice se věnuji intenzivně přes 20 let.
Pravidelně navštěvuji školení a semináře, průběžně se vzdělávám a zajímám se o novinky v oboru, abych svým klientům mohla poskytnout kvalitní a profesionální kosmetickou péči.
Kosmetika je obor, který jde neustále a rychle kupředu, ve kterém se objevují stále nové a účinnější přípravky a možnosti kosmetického ošetření.
Spolupracuji zásadně s firmami, které nabízí certifikovanou kosmetiku a splňují další kritéria, která mají příznivý vliv na zdraví pokožky a využívají nejmodernější technologie a výzkum.

Potkáme se na facebooku

S čím pracuji

Při volbě kosmetických přípravků dbám hlavně na vysokou kvalitu a exkluzivitu kosmetické péče. Proto jsem si zvolila Natinuel.

Kosmetiku, která neslibuje nereálné. Která nepoužívá módní trendy jen proto, že to zrovna “letí”. Která je založená na faktech.

Přípravky Natinuel využívají peptidy a nanotechnologie, díky nimž účinně působí  v hlubokých vrstvách kůže a mnohem efektivněji řeší problémy na kůži nebo stárnutí pleti

 

 

Pracuji s Natinuel

Pracuji s Natinuel

Natinuel je kosmetika založená na nejnovějších dermatologických výzkumech a představuje spojení léčebné a estetické péče o pleť. Přináší zcela nový koncept  pro profesionální i domácí péči. Jejich přípravky působí na pokožku pomocí vysoce aktivních látek s vědecky prokázanými a vysokými účinky na různé kožní buňky, na všechny strukturální změny v pokožce, v podkožní vrstvě i pojivové tkáni a cíleně je řeší.

Na výrobu bioceutik Natinuel jsou kladeny mnohem vyšší nároky než u běžných kosmetických produktů. Obsahují výhradně látky vysoké koncentrace v přesně definovaném množství a složení, u nichž byla vědecky prokázána účinnost.

Neobsahují nic, co  kůže nepotřebuje a proniká do hlubokých vrstev kůže.
Tím daleko efektivněji může ovlivňovat projevy jako jsou akné, kuperóza, vrásky….

 

Molekulární bioceutika Natinuel prodlužují život kožních buněk a podporují jejich aktivitu.
Zároveň chrání pokožku před UV zářením a před působením volných radikálů, které způsobují oxidaci kožních buněk.Výsledkem je mladý vzhled a skutečně zdravá pěstěná pokožka.

Pracuji s Natinuel

Pracuji s Natinuel

Kosmetické přípravky a vhodné kosmetické ošetření volím vždy podle aktuálního stavu pleti, problému na pleti a v neposlední řadě podle ročního období. Proto kosmetické ošetření ani použité kosmetické přípravky nejsou vždy stejné.

Příklady kosmetických ošetření naleznete zde.

Při kosmetickém ošetření zařazuji také ošetření galvanickou žehličkou, ultrazvukovou špachtlí, ozonizérem či biostimulačním laserem.