Kamila Polášková


Jmenuji se Kamila Polášková a kosmetice se věnuji intenzivně přes 20 let.
Pravidelně navštěvuji školení a semináře, průběžně se vzdělávám a zajímám se o novinky v oboru, abych svým klientům mohla poskytnout kvalitní a profesionální kosmetickou péči.
Kosmetika je obor, který jde neustále a rychle kupředu, ve kterém se objevují stále nové a účinnější přípravky a možnosti kosmetického ošetření.
Spolupracuji zásadně s firmami, které nabízí certifikovanou kosmetiku a splňují další kritéria, která mají příznivý vliv na zdraví pokožky a využívají nejmodernější technologie a výzkum.

Potkáme se na facebooku

Biostimulační laser

Jak funguje biostimulační laser?

Laser je světlo se specifickými vlastnostmi. Živočišná buňka není schopna tak, jako rostliny, zpracovat denní světlo, ale dokáže velmi dobře zužitkovat právě světlo laseru. Laserové světlo povzbuzuje energetický metabolismus buňky. V jednotlivých buňkách se přeměňuje z energie světelné na energii buněčnou, což vede k jejich lepší výživě, zlepšenému fungování a rychlejšímu dělení.

K čemu se biostimulační laser používá?

Laser pomocí svého světla zlepšuje fungování buněk, urychluje dělení buněk, vyživuje buňky. Proto laser – při pravidelné aplikaci –  přispívá ke zlepšení kondice pokožky, k její větší pružnosti a elasticitě. Pleť se zklidní, zlepší se její vzhled, vypne se, vyhladí  a dostáhne se odstranění drobných defektů.

Ošetření biostimulačním laserem je vhodné provádět každý měsíc při běžném kosmetickém ošetření. Tím se budou buňky pravidelně stimulovat k rychlejší obnově, zamezí se tvorbě vrásek a prohlubování stávajících. Po ošetření bude Vaše pleť dobře prokysličená a zregenerována.

Tím, že budeme pravidelně na pleť takto působit, dosáhneme kromě liftingového účinku také omezení jiných defektů na pleti, jako jsou rozšířené žilky, akné, ekzémy.

Ošetření laserem je možné používat v kombinaci s bioceutiky Natinuel.

Jednorázově lze biostimulační laser využít např. při oparech, jako regeneraci pleti po spálení sluncem, na zklidnění po depilaci.

biostimulační laser – ošeření